Blog

2015’in En Popüler Instagram Etiketleri

Ekim 2010’da kurulduğundan bu tarafa popülerliği günden güne artan instagram, fotoğraf paylaşımda en popüler uygulamaların başında geliyor. Birden çok fotoğraf düzenleme seçeneği sayesinde istediğiniz tarzda işlemleri fotoğraflarınıza uygulama fırsatı veriyor. Etiket sistemi sayesinde ise fotoğraflarınızı milyonlarca üyesiyle buluşturma imkânını kullanıcılarına sağlıyor. Bu sayede dünyaca ünlü bir instagram kullanıcısı olmanız daha kolay hale geliyor. Şimdi sizlerle 2015’in en popüler instagram etiketleri neler onlara bir göz atalım.

#Love

Aşk, başka ne olabilirdi ki! Hepimiz gerçek aşkın peşindeyiz. Bazılarımız bunu yakalıyor ve insanlarla paylaşmayı tercih ediyor. Bazılarımız ise ömür boyu arayışını sürdürüyor. Bu etiket kullanılarak 1 milyara yakın post etiketlenmiş durumda en yakındaki etiketin yaklaşık olarak 2 katı civarında. Kim bilir belki bu etiket sayesinde gerçek aşkı bulursunuz!

instagram

#Instagood Etiketi

2015’in en popüler instagram etiketleri, ikinci sırayı #instagood alıyor. Yarım milyara yakını postu birleştiren etiket sayesinde milyarlarca görüntü alma fırsatına sahipsiniz. Paylaştığınız fotoğraf etiketteki gibi “iyi” bir fotoğrafsa popülerliğinize popülerlik katabilirsiniz.

#photooftheday

Günün fotosu. Bu etiketi paylaştığını fotoğraflarda kullanan sayısı ilk iki etiket kadar olmasa da 350 milyon post tarafından kullanılmış durumda.

instagram-etiketeleri-nasil-olmali

En popüler 10 Etiket

İlk 3 etiket bu şekilde sıralanmış durumda. Bu etiketler sayesinde sosyal medya’da popülerliğinize popülerlik katabilirsiniz. Ama şunu unutmayın doğru bir şekilde etiketleri kullanmazsanız bir faydasını göremeyebilirsiniz. Bizden uyarması. Şimdi ise 2015’in en popüler instagram etiketleri olarak ilk 15’u sizlerle paylaşalım.

İlk üçten sonra sırasıyla #tbt  , #cute  , #me , #beatiful , #happy buraya kadar olan etiketler 300 milyon’dan fazla post tarafından kullanılmış. #followme , #follow , #fashion #picoftheday, #selfie(şaşırdık mı?) #tagsforlikes #girl bunlarda 250 milyondan fazla post tarafından kullanılmış olan etiketler.


Leave a Comment

You must be logged in to post a comment

Back to top