Blog

Aynı Telefonda 2 Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Bir Android Telefonda İki Farklı Instagram Hesabı Kullanılabilir mi?

Akıllı ve android telefonların yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması ile birlikte Instagram, Twittter ve Facebook gibi birçok sosyal medya aracının ilgiyle kullanılmaya başladı. Bu hesaplar ise farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Aile, iş veya arkadaşlar için farklı hesaplar kullanmak isteyen kullanıcılar ne yapmalı? Aynı telefonda iki Instagram hesabı nasıl açılır? Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

instagram-kullanma

Instagramda Çoklu Hesapları Yönetmek

Bildiğiniz üzere birden fazla hesap kullananlar için bir hesaptan çıkıp diğerine giriş yapmak oldukça yorucu ve zaman alıcıdır. Akıllı telefonlar ise birden fazla hesabı kullanmaya izin vermemektedir. Peki,  Aynı telefonda iki instagram hesabı nasıl açılır? Instagramda çoklu hesapları yönetmeninde bir yolu var. Akıllı telefonlarınıza Fotogramme, Phonegram, Instafollow ve Inswogram gibi bazı uygulamaları indirip kurarak kolaylıkla birden fazla hesabı yönetebilirsiniz. Ancak bu uygulamalardan bazıları hesabınızı açıp beğeni yapmanıza izin verirken takip ve fotoğraf paylaşımı konusunda sıkıntılar da çıkarabilmektedir.

Fotogramme Uygulaması

Aynı telefonda iki Instagram hesabı nasıl açılır? Sorusunun bir yanıtı da Fotogramme uygulamasıdır.  IOS tabanlı tüm akıllı telefonlarda çalışır ve fotoğraf, video yükleme dışında tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile yeni kişiler takip edebilir ve yorum bırakabilirsiniz.

aynı-telefondan-iki-instagram-hesabi-acma

Phonegram Uygulaması

Hem IOS hem Android tabanlı telefonlara rahatlıkla yüklenebilen bu uygulama ile fotoğraflarınızı da yükleyebilirsiniz. Takipçilerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz fotoğrafları telefonunuza indirebilirsiniz.

Instafollow Uygulaması

Bu uygulama ile sizleri kim takip ediyor ya da kimler takipten çıkardı kolayca öğrenebilirsiniz.

Instwogram Uygulaması

Bu uygulama sadece android cihazlarda kullanılabilir. Bu uygulamayı yükleyip kullanabilmek için ilk olarak güvenlik ayarlarınızda değişiklik yapmanız gerekmektedir.


Leave a Comment

You must be logged in to post a comment

Back to top