Blog

Instagramda En Çok Takip Edilen 5 Ünlü

Instagram tüm dünyada her gün milyonlarca kullanıcın çok sayıda fotoğraf paylaştığı ve takipçileriyle iletişime geçtiği bir sosyal mecra. İnstagramı hergün kullanan kişi sayısı 75 bini geçmiş durumda. Hal böyle  olunca hesap sahipleri de takipçileriyle bir bütün haline geliyor. Bağımlılık yapan popüler uygulamada çok sayıda ünlü şahsiyetin de hesabı bulunuyor. Dünya çapından yaptığımız araştırmalar neticesinde Instagramda en çok takip edilen 5 ünlü kimler çıktı dersiniz?

instagramda-takip-edilen-5-unlu

Sanal Dev

Evet Instagram sanal dünyanın devlerinden biri ve bağımlı takipçi sayısı her geçen gün artan hesaplara ev sahipliği yapıyor. Takipçisiyle her gün hatta bazen günde birkaç kez sosyal mecralarda buluşmaya ve beğenilmeye endekslenmiş hesap sahipleri var. Instagram onların hayatının bir parçası olmaktan da öteye geçmiş durumda. Kimmiş acaba Instagramda en çok takip edilen 5 ünlü?

İlk sırada Taylor Swift yer alıyor; Instagram fenomeni Kim Kardashian’ı geride bırakıp zirveye oturmayı başaran ünlü şarkıcı, kendi hayatını anlattığı şarkıları ve dinleyicinin kendisini hemen kaptırdığı nakaratları ile süperstarlar  arasında yerini almaya başladı. Hergün takipçileriyle sahne performanslarını ve ödül selfielerini paylaşıyor.

instagramda-takip-edilenler

İkinci sırada Beyonce yer alıyor; daha çok kendi kişisel fotoğraflarının yer aldığı hesabından farklı video paylaşımları da yapıyor ünlü şarkıcı.

Üçücü olarak Kim Kardashian; kısa bir süre önce zirvede olan Kardashian sıradışı fotoğraflarıyla hayranlarını şaşkına çevirmeye devam ediyor.

ariana-grande

Döndüncü sırada Ariana Grande; yeni nesilin pop ikonu olan Grande, katıldığı Victorias Secret şovundan sonra popüleritesine tavan yaptırdı diyebiliriz.

Instagramda en çok takip edilen 5 ünlü sıralamasından son olarak Justin Bieber bulunuyor. Hesabını oldukça aktif olarak kullanan genç pop yıldızı Instagramın en çok beğeni alan fotoğraflarının sahibi.


Leave a Comment

You must be logged in to post a comment

Back to top