Blog

Instagram’da En Çok Takip Edilen Hesaplar

Günümüzün en popüler sosyal medya organlarından olan ve günden güne kullanıcı sayısını artırmaya devam eden Instagram’da, özellikle bazı hesapların takipçi sayıları inanılmaz boyutlara ulaşmaya başladı. Instagram’ın hayatımıza getirdiği özelliklerden biri de, son yıllarda bu platformu aktif olarak kullanan ünlü isimlerin paylaşımları sayesinde günlük hayatları hakkında çok daha fikir sahibi olabiliniyor. Zaman zaman yorumlar kısmında verdikleri cevaplar ile de bu isimlerle daha samimi ilişkiler kurulabiliyor. lnstagram’da en çok takip edilen hesaplara göz atalım.

insatagramda-takip-edilenler

Taylor Swift

Instagram’ın şu an itibariyle en çok takipçiye sahip olan ismi ünlü Amerikalı şarkıcı Taylor Swift. Amerikalı yıldız tam 63.3 milyon takipçiye sahip. Tabi ki 26 yaşındaki güzel yıldızın ününü hesaba katarsak bu rakam bizi çok da şaşırtmıyor. Ünlü yıldızın hesabını aktif olarak kullanması da takipçi çeken bir başka faktör.

selena-gomez

Selena Gomez

Listenin 2.sırasında ise bir başka Amerikalı genç yıldız, Selena Gomez yer alıyor. Neredeyse her gün 1 paylaşımını gördüğümüz 23 yaşındaki starın tam 61.4 milyon takipçisi bulunuyor. Ünlü yıldızın her paylaşımının da en az 1.5 milyon beğeni aldığını belirtelim. Özellikle Justin Bieber ile olan birlikteliğinin sonlanmasından sonra ünlü şarkıcının nasıl paylaşımlar yapacağı da uzun süre merak konusu olmuştu.

instagram-takipcileri

Kim Kardashian

Ünlü Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian’ı 3.sırada görmek eminim sürpriz olmadı. 35 yaşındaki yıldızın çok konuşulan günlük yaşamı ve özel hayatını instagram aracılığı ile zaman zaman görme fırsatı tabi ki dünyadaki birçok insanın ilgisini çekiyor. 58.1 milyon takipçi ile Kim Kardashian da 60 milyon sınırına oldukça yaklaştı. Kardashian da listenin ilk 2 sırasında bulunan yıldızlar gibi oldukça aktif bir şekilde paylaşımlar yapıyor.


Leave a Comment

You must be logged in to post a comment

Back to top