Satın alma işlemini gerçekleştiren müşteriler, bu şartları kabul etmiş sayılırlar.
Instagram takipçi satın alan kullanıcılar profil gizliliğini kaldırarak profili açık konuma getirmeliler. Aksi takdirde takipçi gönderimi yapılamaz. Eğer profil kapalı ise bu konuda müşteriye bir bilgilendirme maili atılır.
Twitter takipçi satın alan kullanıcıların profil gizliliğini kaldırıp kaldırmamaları kendi insiyatiflerindedir. Eğer gizlilik kaldırılmazsa gönderilen takipçilerin müşteri tarafından onaylanması gerekmektedir.
Instagram siparişleri için gönderilen takipçiler, dünya geneli profillerdir. Paylaşımları beğenmez ya da paylaşımlara yorum yapmazlar.
Instagram siparişleri için gönderilen takipçiler takibi bırakmazlar. Aksi durumla karşılaşılırsa bir kereye mahsus olarak telafi gönderimi yapılır.
Instagram satın alma işlemlerinden sonra siparişin tamamlanması için belirtilen süre 30 dakikadır. Bu süre normal koşullarda geçerli olmakla birlikte, sistemsel yoğunluk ve diğer başka sebepler dolayısıyla uzayabilir. Siparişin tamamlanması için maksimum süre 5 iş günüdür. Bu sürede tamamlanmayan siparişlerin ödemeleri aynı yolla iade edilir.
Takip Sepeti, yalnızca sipariş verdiğiniz takipçi mikatarınca takipçi sayınızı artırmakla sorumludur. Bunun haricinde profilinizle/hesabınıza ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur.

Back to top