Blog

Takip Etmeniz Gereken 5 Instagram Kullanıcısı

Instagramda popüler olmak için ne yapılması gerektiğini bu 5 kullanıcıdan az çok öğrenebilirsiniz. Ayrıca ne tarz fotoğraflar çekileceğini, hangi açılarla çekeceğinizi, hangi efektleri hangi ışıkları nerede ve ne zaman kullanacağınızı bu kullanıcılar sayesinde öğrenebilirsiniz. Bunların hepsi bir tarafa güzel fotoğraflar görmek için bu kullanıcıları takip etmeniz bile sizin için yeterli olacaktır. Şimdi sizlerle dünyadan ve ülkemizden sırayla takip etmeniz gereken 5 instagram kullanıcısı kimlermiş onlara bakalım.

instagram-kullanicilari

1. Chris Burkard, öğretici bir fotoğrafçı. Birbirinden güzel binden fazla fotoğrafı görebileceğiniz harika bir doğa fotoğrafçısı. 1.4 milyon takipçisi bulunmakta. Belirli bir plan dâhilin de olmak kaydıyla, oradan oraya gezerek harika fotoğraflar çekiyor ve takipçileriyle paylaşıyor.

2.Sean Ensch, Seyehat, manzara en önemlisi de sualtı fotoğrafçısı olan kullanıcının 100 binden fazla takipçisi bulunmakta. Yakalamış olduğu o anlar listenizi güzel fotoğraflar ile doldurma şansına sahipsiniz. Genel olarak güney California civarında bulunan popüler kullanıcı fotoğraflarını da bu bölgelerde çekmektedir.

instagram-kullanmak

3. Deniz Can Çelik, Takip etmeniz gereken 5 İnstagram kullanıcısı sıralamasında 3. sırada çok farklı bir tarzı olan bir Türk kullanıcı karşımıza çıkıyor, çünkü çektiği resimlerlerle değil çizimlerini paylaşmasıyla dikkat çekmekte. Bir çizer olan Türk kullanıcı bizi, umarız güzel paylaşımlardan mahrum etmez.

4. Barkın Özdemir, kendisini bir kategori belirlemiş fotoğrafçılardan. Daha çok duvarlara çizilen grafitilerin fotoğraflarını çekerek paylaşıyor. Ama diğer alanlar da güzel fotoğraflar çekiyor ve paylaşım yapıyor.

5.Loki the Wolfdog, Loki isminde çok tatlımı tatlı bir köpek için açılmış bir instagram hesabı. Dolayısıyla tüm fotoğrafların başkahramanı Loki oluyor. Harika bir kurt-köpek kırması olan Loki için ara sıra video paylaşımları da yapılmakta. 1 milyon’a yakın takipçisi olduğunu ekleyelim.

Takip etmeniz gereken 5 Instagram kullanıcısı kimlermiş sizin için kısaca özetlemeye çalıştık. İyi paylaşımlar.


Leave a Comment

You must be logged in to post a comment

Back to top