Instagram Takipçi Satın AlTakip Sepeti olarak tüm takipçi satın alma işlemlerini en kaliteli ve ekonomik şekilde, dileyen herkese sunmayı hedefliyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız. Bu yüzden siparişlerinizi en kısa zamanda hızlıca teslim etmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İşlemlerimizde kişisel bilgilerinizi kesinlikle talep etmiyoruz. Unutmayınız ki bu işlemler için siparişinizle birlikte yalnızca kullanıcı adınızı bize bildirmeniz yeterlidir. Siparişinizi verirken Twitter veya Instagram kullanıcı adı bölümüne bilgilerinizi girmelisiniz. Sipariş aşamasında kullanıcı adınızı yazmayı unuttuysanız iletişim mail adresimize gönderebilirsiniz. İşleminiz yine hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Takipçi sayınızı arttırmak için verdiğiniz siparişlerinizde kredi kartınızla %100 güvenli ödeme seçeneği sunuyoruz. Aynı zamanda banka havalesi ve EFT yoluyla da ödeme yaparak takipçi satın alabilirsiniz. “Hesap Numaraları” sayfamızda belirtilen banka hesaplarından herhangi birine ödeme yaptıktan sonra yine aynı sayfadaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sosyal ağların gün geçtikçe yaygınlaşması kişisel profiller için popülerlik göstergesi, kurumsal hesaplar ve şirket hesapları içinse etkili bir pazarlama aracı oldu. Son yıllarda çok fazla duyduğumuz sosyal medya fenomeni kavramı ortaya çıktı. Birçok fenomen hesap viral reklamlar yayınlayarak sosyal medya profillerinden ciddi kazançlar elde ediyorlar. Bu tür reklam yöntemlerine başvuran büyük şirketler, sosyal medyada, yani twitter ve instagram gibi mecralarda takipçi sayısının önemini biliyor ve bu kitleye sağlıklı şekilde ulaşabilmek için instagram takipçi satın al gibi alternatif yöntemlere başvuruyor. Bugün fenomen olarak nitelendirilen hesapların bir çoğu takipçi satın alarak popülerliğe ulaşmış ve fenomen olarak adlandırılmıştır. Günlük hayattan son derece basit örneklerle sosyal medyada popüler olmanın önemini kavramak mümkün. Popüler olan, her zaman insanlar tarafından daha çok tercih edilmiştir, daha çok beğenilmiştir.

Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesapları için takipçi sayısını doğal yollardan arttırmak her zaman için en iyisidir. Fakat bu çoğu zaman kısıtlı şekilde mümkün olmaktadır. Bunun temel sebebi, kimsenin tanımadığı ve daha da önemlisi popüler olmayan bir hesabı takip etmek istemeyecek olmasıdır. Bu bakımdan takipçi satın alma işlemlerini stop etmiş bir arabayı ittirerek bir süre yürüten ve ardından çalışmasını sağlayan bir grup yardımsever vatandaşa benzetebiliriz. Örnek üzerinden inceleyecek olursak stop etmiş bir arabanın durduğu yerde çalışması mümkün değildir. Ancak kısa bir süre hareket etmesini sağlarsanız arabanın çalışması çok daha kolay olacaktır. Bunun sonucunda araba çalışmaya devam edecek ve yolunu tamamlayabilecektir. Sosyal medya hesaplarınızda da bu durum geçerlidir. Yeni açılmış ve arkadaş çevresinde duyurulmuş bir hesap duran arabaya benzer. Bir süre yol almanızı sağlayacak takipçi arttırma işlemleri arabanızın çalışması ve yol almasını sağlayacaktır. Takipçi sayınız, hesabınızı aktif kullanmanıza da bağlı olarak artan bir ivme kazanacak ve zamanla arzuladığınız popülerliğe kavuşacaktır. Bir esprinin güldürücü etkisi, birkaç takipçili ve etkileşimi olmayan bir profilde farklı, binlerce takipçisi olan ve yüzlerce etkileşim (beğenme, yorum yapma, like, retweet, favoriye ekleme gibi) sahibi bir profilde elbette ki farklı olacaktır. Yüzlerce retweet almış bir espri, kamuoyunun beğenisini kazanmıştır. Bu bakımdan yeni gören bir kişinin bu esprinin komik olup olmadığını düşünme fırsatı bulamadan kişilerin genelinin bunu beğendiğini görmesi kullanıcı üzerinde etkili olacaktır.

Kişisel ve kurumsal sosyal medya profillerinizi (twitter, instagram, facebook, google+, pinterest, tumblr) her ne amaçla kullanırsanız kullanın, her zaman hitap ettiğiniz kitle önünde etkileyici olabilmek için takipçi satın almanızı ve profillerinize gereken özeni göstererek kullanıcıların işine yarayacak özgün paylaşımlar yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece hedef ve amaçlarınıza daha rahat ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızı mail@takip-sepeti.com adresinden bize iletebilirsiniz.

4 Comments

 • Ali Bulut Temmuz 6, 2014 at 11:20 am

  Işini cok iyi yapiyor kendisini tebrik ederim ve tesekkur ederim.

  1. Takip Sepeti Temmuz 6, 2014 at 11:31 am

   Rica ederiz. Yine bekleriz.

 • kamil Temmuz 6, 2014 at 12:38 pm

  çok hızlı ve kaliteli iş yapıyorlar en kısa zamanda sizinle tekrar çalışıcam.

 • Betman76 Temmuz 30, 2014 at 8:46 am

  Teskkrler takıpcıler gelmeye basladı

Back to top