Blog

Zaman Bu Kadar Hızlıyken Takipçi Edinmek İçin Bekleme

Teknoloji artık bizim denetimimizden çıkmış durumda. Eskiden insanlar teknolojiyi yönlendiriyordu artık kesinlikle teknoloji insanları yönlendiriyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün piyasaya sürülsün ya da yeni bir uygulama akıllı telefonlardaki yerini alsın. Akıllı telefonlar demişken özellikle sosyal ağların bu denli yayılmasını sağlayan en önemli teknolojik aletler akıllı telefonlar oldu. Çünkü her an yanınızda ve internet erimişi oldukça kolay. E durum böyle olunca da akıllı teflonlar sayesinde sosyal ağlar büyüdü de büyüdü.
Kullanımı En Kolay Sosyal Ağ
Sosyal ağlar arasında kullanımı en kolay olan ve en çok ziyaretçi toplayan sistem elbette twitter. Twitter hem hayata kısa notlar düşebileceğiniz hem de çekmiş olduğunuz etkileyici resimlerle herkesin dikkatini üzerinizde toplayabileceğiniz bir sistem. Mantık basit sen birilerinin ağıda katılarak onu takip edebilirsin ya da birileri senin yazdıklarını sürekli görmek için seni takip edebilir.
Takipçi Toplamak Kolay Mı ?
Ancak twitter üzerinden takipçi toplamak çok da kolay bir iş değil. Yüz binlerce twitter kullanıcısı var ve insanlar artık birilerini takip ederken daha seçici davranıyorlar. Eğer çabucak çok sayıda takipçi edinmek istiyorsan sana bir tavsiyemiz var. Twitter takipçi satın alma işlemini yapman. Bu hizmet sayesinde insanların dikkatini çekmen çok daha kolay. Unutma artık her şey reklam takipçi satın almadan aylarca bekleyerek ulaşabileceğin popülariteye takipçi satın alma işlemini gerçekleştirdikten 6 saat sonra ulaşabiliyorsun. Zaman değerli ve sanırım kimsenin uzun zaman bekleyecek kadar bol vakti yok artık. Hele de teknoloji bile bu kadar hızlı akıp giderken.

2 Comments

  • İbrahim Can Çoban Temmuz 4, 2014 at 11:41 pm

    insan gerçekten hayret ediyor :)

  • özlem toprak Temmuz 6, 2014 at 12:49 pm

    tavsiye ederim bu siteyi.

Back to top