check
Aktif Müşteri +850
headphone
Toplam İşlem+5350
shake
Mutlu Müşteri+2546

Takip Sepeti müşterilerine yönelik sorunsuz ve kaliteli hizmet vermek anlayışıyla çeşitli kişisel bilgilerinizin üyelik işlemleri esnasında talep edebilmektedir. (İsim – soyadı, yaş, eposta vb.)Takip Sepeti'nda toplanmakta olan söz konusu veriler çeşitli kampanya çalışmalarında veya hesabınıza yönelik tanımlanacak promosyon faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tercih edilmektedir. Kişisel bilgilerinizin yanında web sitemiz veya mobil uygulama kapsamında yaptığınız işlemlere dönük olarak da veriler Takip Sepeti tarafından analiz edilmekte ve muhafaza altında tutulabilmektedir. Takip Sepeti tarafından üyeler hakkında izin kapsamında elde edilmiş olan veriler hiçbir şekilde üçüncü taraflar ile paylaşılmamakta, üyelerin haberi olmaksızın farklı işlemlerde kullanılmamaktadır. Takip Sepeti analiz ve raporlama için Google tarafından geliştirilmiş olan  Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini temel almaktadır. Kullandığınız cihaza göre reklam ayarlamalarınızı Google dışında tutabilir veya Google Görüntülü Reklam Ağı onayı ile reklamlarınızı da özelleştirme yapabilirsiniz. Söz konusu üyelere ait bilgiler Takip Sepeti tarafından verilmekte olan reklamları daha özel hale getirmek amacıyla kullanılmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi 2

Söz konusu bilgiler kapsamında hedef kitle çalışmaları yapılıyorken aynı zamanda başka kullanıcılara ait bilgilerle beraber reklam yayıncıları ile bilgi paylaşımı yapılabilir. Burada bahsedilen Gizlilik Sözleşmesi’ni onaylamanız halinde ilgili bilgilerin reklam yayıncıları ve reklam tanıtımlarında paylaşılmasına izin vermiş sayılırsınız. Ancak ilgili bilgiler hiçbir şekilde isim – soyadı, T.C. kimlik no, yaş, cinsiyet gibi kişisel bilgileri içermez. Sadece grup bazında kullanıcı eğilimlerinin saptanmasını sağlamak amacıyla çalışmalar amacıyla uygulanmaktadır. Google da dahil olacak şekilde üçüncü taraf reklam sağlayıcıları Takip Sepeti’nın verdiği reklamları kendi reklam alanlarında gösterebilirler. Ziyaretçilerin de Takip Sepeti’na yönelik yapacakları ziyaretlerin temel alınması için reklamlarla ilgili veri sağlamak, bilgi toplamak, reklamların uyumluluğunun sağlanması ve yayınlanması amacıyla Takip Sepeti tarafından Google başta olacak şekilde üçüncü taraf sağlayıcılar için birincil ve üçüncül taraf çerezler ile kullanılabilmektedir.

Gizlilik Sözleşmesi 3

Takip Sepeti’na kayıt olan müşterilerin bilgilerini içeren kişisel bilgiler hiçbir şekilde üçüncü taraflar ile paylaşılmaz. Ancak resmi makamların talepleri ve söz konusu yürürlükteki mevzuat hükümleri kapsamında da açıklama yapılması zorunda olunan hallerde resmi makamlara bilgilerin açıklaması yapılabilir. Ödeme yapacağınız sayfada talep edilecek olan kart bilgileriniz güvence altında olup hiçbir şekilde gerek Takip Sepeti gerekse de ödemeyi alan aracı kuruluş sunucularında bilgiler barınmamaktadır. Böylece ödemeye yönelik işlemler tamamen gizlilik ve güvenlik kapsamında yapılmaktadır. Ödeme sayfasında gerçekleştireceğiniz ödemenizi mevcut ödeme yöntemleri ile tamamlayabilirsiniz. Müşterilerin sisteme girdikleri bilgilere, profil ayarlarına, bakiye gibi bilgilerine sadece müşterilerin kendileri ulaşabilmektedir. Bu bilgilerin başkaları tarafından öğrenilmesi söz konusu değildir. Takip Sepeti tarafından gönderilen tanıtım ve promosyon epostalarını almak istemiyorsanız eposta metnin alt kısmında yer alan bültenden ayrılmak istiyorum ifadesini tıklayarak eposta gönderim linkinden zahmetsiz bir şekilde çıkabilirsiniz. Tüm müşteriler siteyi kullanmak için üye olmaları halinde bu bilgilerin geçerliğini kabul etmiş sayılırlar.