check
Aktif Müşteri +850
headphone
Toplam İşlem+5350
shake
Mutlu Müşteri+2546

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında belirtilmiş olan paketi zarar gören, tahrip edilen, söz konusu herhangi bir şekilde kullanıma bağlı olarak zarar gören ürünler başta olmak üzere dijital alandaki ürünler; bu kapsamda yazılım, oyun, her türden dijital ürünlerin ve programların iadesi kabul görmemektedir. Bu durum dışındaki iade talepleri için sipariş etmiş olduğunuz ürünü teslim sonrasında farklı nedenlere dayanarak iade edilmesini istiyorsanız göz önünde tutulması gereken noktalar şunlardır:

Takip Sepeti

Siparişin 200 saat içinde tamamlanamaması

Siparişin eksik veya kusurlu gönderilmesi

Siparişte hata olması

Bu hallerde talep edilmiş olan geri ödemeler farklı durumda yapılmamaktadır. Eksik veya hatalı gönderim, tamamlanmayan siparişler ise hesaplanarak tekrar gönderilerek sorun çözülmektedir.

Takip Sepeti üzerinden vereceğiniz siparişler için kendinize ait olan kart, banka hesabı vb. yöntemler ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemiz kapsamında yapılan ödemeler için herhangi bir suç unsuru teşkil edecek durumda sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Bunun yanında çalıntı kart vb. ile ödeme yapanlar için ise siparişlerinin iptali söz konusudur. Ayrıca bu türden kullanımlar için Takip Sepeti da şikayetçi olabilecektir.

Çok farklı sosyal medya platformları bulunduğundan ve her platformun kendisine özgü kuralları / güncellemeleri olduğundan bunlara bağlı olarak meydana gelecek gecikme veya kopmalardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Güncellemelerin ise hangi koşullarda ve ne zaman yapılacağına yönelik kimsenin bilgisi olamayacağı için Takip Sepeti bu kapsamda da sorumluluk kabul etmemektedir. Güncelleme sonrasında ise servislerin devam edeceği hususunda site yönetimi siparişi bekletme ve iade etme hakkını da elinde tutar. Siparişin bekletme süresi ise site yönetimine aittir ve müşteriler bu durumu kabul ederek sipariş verebilir.

Sipariş alanında doldurulmuş olan formda eksik ya da hatalı bilgiler bulunursa aldığınız hizmet sağlanmayacaktır. Hesabınızla ilgili olarak istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde siparişiniz iptal edilerek ücret iadesi de sağlanmaz.

Siparişleri işleme alınmış olan müşterilerin de iade talepleri kabul edilmemektedir çünkü yapılan işlemlerin geri alma opsiyonu bulunmamaktadır. Sipariş verirken sipariş sonrasında iade yapılmadığı bilinmelidir.

Takip Sepeti üzerinden vereceğiniz siparişlerde sosyal medya hesabınızın gizli olmamasına da dikkat etmelisiniz. Gizli hesaplara alınan hizmetler sağlanmamakta olup buna bağlı olarak kişinin herhangi bir iade talebi olmamaktadır.

Site yönetimi tarafından olumlu yorum almayan siparişler için de iptal etme hakkı bulunmaktadır. Ayrıca +18 ve yasal açıdan yasak olan paylaşımlar yapan hesaplara yönelik siparişler de iptal edilmekte ve ücret iadesi yapılmamaktadır.

Değişken mecralarda sitemizi kötüleyen kişilerin siparişleri işleme alınmaz. Aynı zamanda bu tarz kişilere veya kurumlara yönelik siparişlerinin olması halinde iade işlemi de yapılmaz.

Söz konusu geri iade politikası kapsamında yer alan maddeler ve hususlar müşterilere bildirilmeden değiştirilebilir. Site üzerinden sipariş veren müşterilerimiz tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Herhangi bir hukuki ya da ödeme sağlayıcı merciinden gelecek red talebi de Takip Sepeti tarafından iptal edilebilir.

Müşteriler verdikleri bilgilerden sorumludur ve bunlarda yaşanacak sorunlardan Takip Sepeti sorumlu tutulamaz.