check
Aktif Müşteri +850
headphone
Toplam İşlem+5350
shake
Mutlu Müşteri+2546

Değerli ziyaretçimiz Takip Sepeti sitemizi ziyaretiniz öncesinde lütfen söz konusu bu sözleşmede yer alan kullanım koşullarını ve sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyunuz. Siteye erişiminizin devam etmesi tamamen bu sözleşmeyi kabul etmenize ve sözleşme ile belirlenmiş olan şartlara uyum sağlamanıza bağlıdır. Eğer bu sözleşmede bulunan herhangi bir koşul uygunluk taşımıyorsa siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişime devam etmeniz halinde koşulsuz ve kısıtlamasız olarak bu sözleşmenin metninin tamamının kabul etmiş olduğunuzu unutmamalısınız.

Takip Sepeti web sitesi Firma Adı tarafından yönetilmekte olup devamında da takip sepeti olarak adlandırılacaktır. İşbu siteye dönük Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılır. Değişiklik yapma hakkı da tek taraflı olacak şekilde SİTE’ye aittir ve SİTE üzerinden güncel olarak paylaşımı yapılacak olan bu değişiklikler tüm kullanıcılarımız tarafından da kabul edilmiş sayılacaktır.

Gizlilik

Gizlilik ayrı bir sayfa üzerinden kişisel verilerinize dönük olarak işlenmesi esaslarını düzenleyecek şekilde bulunmaktadır. SİTE’yi kullanmanız halinde söz konusu verilerin gizlilik politikalarına uygun şekilde gerçekleştiğini de kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmet Kapsamı

Takip Sepeti olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerin kapsam ve niteliklerinin yasalar kapsamında belirlemekte tamamen serbest olarak hizmetlere dönük olarak yapacağımız değişiklikler ise SİTE’de yayınlanma sonrasında yürürlüğe girmiş sayılır.

Telif Hakları

SİTE’de bulunan tüm grafik, resim, görsel, metin, ses dosyaları ve kullanılan yazılım takip sepetine ait olup tüm hakları da saklı tutulmaktadır. Yazılı izin olmadan sitenin çoğaltılması ya da kopyalanması yasaktır.

Genel Hükümler Kapsamı

Üye veya ziyaretçi fark etmeksizin ziyaretçilerin tamamı SİTE’yi sadece hukuka uygun ve aynı zamanda da şahsi amaçlar ile kullanacaklarını, üçüncü tarafların haklarına tecavüz oluşturacak nitelikte faaliyetlerde olmayacaklarını taahhüt etmektedir. SİTE kapsamında yapılan işlem ve eylemler hukuki ve cezai sorumluluk olarak kullanıcılara aittir. Söz konusu iş ve eylemler nedeniyle üçüncü tarafların uğrayacakları ya da uğrayabilecekleri zararlardan ötürü SİTE’nin doğrudan veya dolaylı şekilde sorumluluğu olmaz.

SİTE’de yer alan mevcut bilgilerin doğrulukları ve güncelliğinin sağlanması için gerekli önlemler alınmaktadır. Ancak bu çabaya rağmen çeşitli nedenlerle bilgiler farklılık taşıyabilir. Bu yüzden site içinde yer alan bilgilerin doğruluklarının ve güncelliklerinin kontrolü kullanıcıya aittir.

SİTE’de üçüncü şahıslar tarafından işletilmekte olan diğer web sitelerine dönük köprüler – bağlantılar yer alabilir. SİTE işlevsellik sadece bu türden sitelere ulaşım sunmakta olup içerikler ile ilgili olarak da hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Site tamamıyla virüslerden temizlenmiş durumdadır ancak kullanıcılardan kaynaklı olarak olabilecek sorunlara yönelik önlem alınması kullanıcılara aittir. Bu kapsamda kötü amaçlı programlar, kodlar ve kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak takip sepeti sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitemizde alacağınız hizmetlerde kusur ya da hata olmayacağı veya kesintisiz hizmet verileceğine yönelik garanti verilmemektedir. Siteye dönük olarak erişiminizi istediğiniz zaman sonaldırabilirsiniz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

SİTE kullanımından kaynaklı olarak doğacak zararlara yönelik sorumluluğunuz kast ya da ağır ihmal ile sınırlı tutulmuştur. Sözleşme ihlalinden kaynaklı olarak zararlarda, talep duyulacak toplam tazminat öngörülebilir hasarlar ile kısıtlı tutulmaktadır. Bahsedilmiş olan sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda da insan yaşamına, bedeni yaralama ya da bir kişinin sağlığına dönük oluşacak zararlar durumunda geçerli olmamaktadır. Hukuken mücbir sebep duyulmadıkça tüm durumlarda gecikme, ifa etmeme ya da temerrütten ötürü herhangi bir tazminat yükümlülüğü olmayacaktır.

Uyuşmazlıkların Çözümü: Söz konusu sözleşmenin uygulanması ya da yorumlanmasından olacak her türden sorunun çözümünde Türkiye Cumhuriyeti yasaları esas alınır ve uygulanır, davaların çözümü için de İL ADI Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetki taşır.

Söz konusu kullanım koşulları Takip Sepeti tarafından oluşturulmuştur.