Müşteri Sözleşmesi


Madde 1
takip-sepeti.com verilen siparişler elektronik alan içerisinden alınmaktadır. Herhangi bir kargo süreci olmamaktadır. Ürünler dijital ortamda satılan ürünler kategorisine girmektedir. Bu bağlamda takip-sepeti.com verilen siparişler elektronik alanda tamamlanır. 


Madde 2
Verilen siparişlerde, kullanıcı adının verilmesi tamamen sipariş veren kişiye bağlıdır. Aksi takdirde hatalı veya yanlış verilen kullanıcı adlarına olan siparişlerde düzeltim yapılmaz. Ancak kullanıcı adında olmayan başka bir sorun var ise takip-sepeti.com ile işlemin düzeltilmesi için iletişime geçebilirsiniz.


Madde 3
Siparişlerin sorunsuz tamamlanması için gizlilik haklarının herkese açık olması zorunludur. Verilen siparişte, kullanıcı hesabı gizli ise takip-sepeti.com müşteriye ulaşarak hesabının herkese açık konuma getirmesini haber eder. Müşteriden gelen bilgilere göre sipariş işlemi başlatılır. Ancak sipariş hazırlanma durumundaki iken kullanıcı hesabını gizli hale getirirse sipariş tamamlandı olarak sisteme işlenir.


Madde 4
İşlemi gerçekleştirilen sipariş esnasında kullanıcı adı veya link değiştirilmesi yapılamaz. Aksi durumda sipariş tamamlandı konumuna alınır ve eksiklik olsa dahi iadesi sağlanamaz.


Madde 5
Siparişlerin sorunsuz teslim edilmesi için herhangi bir yaş sınırı lokasyonu bulunmamaktadır. Siparişlerde eksik gönderim durumu yaşanabilir ancak iade yapılmaz.


Madde 6
Hesabın işlem gerçekleştirildiği esnada hesabı kapatmak ve paylaşımı silmek gibi durumlarda siparişiniz tamamlandı olarak sisteme aktarılır ve iade sağlanmaz. Aynı zamanda takip-sepeti.com üzerinden gerçekleşen işlem sırasında başka bir firmadan takipçi almak yasaktır. 


Madde 7
+18 hesaplar ve bahis siteleri ve bunun gibi yasa dışı olan sitelere sipariş girişi yasaktır. Bu tarz bir durumun tespiti halinde sipariş tamamlandı olarak gözükür ve iadesi gerçekleştirilemeyecektir.


Madde 8
Verilen siparişlerin teslim süresi paketlerin açıklama kısmında bulunmaktadır. Instagram, Facebook, YouTube, Twitter, Tiktok gibi sosyal medya platformlarına geçilen siparişler platformdan platforma göre değişiklik göstermektedir. takip-sepeti.com tarafından alınan siparişler en geç 30 iş günü içerisinde siparişi teslim etmekle yükümlüdür.


Madde 9
takip-sepeti.com tarafından alınan hizmetlerin hiçbir garantisi yoktur. Alınan hizmetler Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Tiktok gibi sosyal medya platformları tarafından zaman içerisinde silinebilir.


Madde 10
Her ayın ilk günü bir önceki ay için fatura kesimi yapılmaktadır. Sipariş ekranındaki İsim- Soyisime göre fatura kesme işlemi yapılır.