check
Aktif Müşteri +850
headphone
Toplam İşlem+5350
shake
Mutlu Müşteri+2546

1- Takip-sepeti.com verilen tüm siparişler elektronik alan içerisinden alınmaktadır. Siparişlerin herhangi bir kargo süreci bulunmaz. Ürünler dijital ortamda satılan ürünler kategorisine girmektedir. Bu bağlamda Takip-sepeti.com verilen siparişlerin tamamı elektronik alanda tamamlanır. 

2- Verilen siparişlerde, kullanıcı adının yazılması tamamen sipariş veren kişiye bağlıdır. Aksi takdirde hatalı veya yanlış verilen kullanıcı adlarına olan siparişlerde iade veya düzeltme yapılamaz. Ancak kullanıcı adında yanlış yazılma gibi durumlar dışındaki sorunlar için destek talebi açabilirsiniz.

3- Siparişlerin sorunsuz tamamlanması için hesabınız herkese açık olması zorunludur. Takip-sepeti.com sistemi otomatik olduğu için yazılan kullanıcı adına göre işlem yapar. Yani sipariş süreci devam ederken kullanıcı hesabınızı açık halden gizli hale getirirseniz siparişiniz sistemde ''tamamlandı'' olarak görünür ve hiçbir şekilde eksiklik olsa iade yapma hakkı takip-sepeti.com sitesine aittir.

4- Sipariş süreci esnasında hesabı kapatmak veya paylaşımı silmek gibi durumlarda siparişiniz ''tamamlandı'' olarak sisteme aktarılır. Takip-sepeti.com sitesinden verilen siparişler esnasında başka sitelerden sipariş verirseniz karışıklık sağlanır bu durumda takip-sepeti.com iade veya telafi sağlamaz.

5- İllegal hesaplar ve bahis siteleri ve bunun gibi yasa dışı olan sitelere sipariş girişi yasaktır. İllegal hesaplara yapılan siparişler konusunda takip-sepeti.com hiçbir destek iade vermeyecektir.


6-  Takip-sepeti.com'dan verilen siparişlerin teslim süreleri ve bütün özellikleri paketler detaylar kısmında bulunmaktadır. Sitemizden alınan tüm siparişler işler en geç 30 iş günü içerisinde tamamlanır. Bu süreçte tamamlanmayan siparişlerin tamamlanan kısmının ücreti kesilip gerisi iade edilecektir.


7-  Web sitemizden alınan garantili telafili hizmetlerin dışında kalan hizmetlerimizin garanti telafi veya iadesi yoktur.

8- Takip Sepeti olarak aldığınız siparişler her ayın ilk günü önceki ay için faturasını talep edebilir. Fatura kesimi ödeme yapan kişinin isim ve soyisime kesilir.

9-  Takip-sepeti.com sitesinden alışveriş yapan tüm kişiler bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.