check
Aktif Müşteri +850
headphone
Toplam İşlem+5350
shake
Mutlu Müşteri+2546

Takip-sepeti.com olarak önceliğimiz güvenliğiniz!
takip-sepeti.com, aldığınız paketlerin ödemesini güvenli bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Her adımı tertipli bir şekilde analiz ediyor, güvenlik protokollerini önemsiyoruz.
Sitemizde bulunan ödeme yöntemleri;
1- PayTR (Havale/EFT)
2- PayTR (Kredi-Kartı 3D Korumalı)
PayTR ile Ödeme
takip-sepeti.com üzerinden alacağınız takipçilerin ödemesi için PayTR ile komisyonsuz bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Hesap oluşturarak veya var olan hesabınız aracılığıyla hızlı ödeme gerçekleştirebilir ve kart bilgilerinizin güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. 


EFT/Havale ile Ödeme(Kredi Kartı)
takip-sepeti.com takipçi satın almak isterseniz EFT/Havale yöntemlerini ödeme sırasında tercih edebilirsiniz. Türkiye’de bulunan bankaların hemen hemen hepsinde EFT ya da Havale bulunur.
EFT/Havale ile ödeme yapmanız durumunda bizlere bilgi sunmanız gerekmektedir. İstediğiniz zaman diliminde 7 gün 24 saat canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Online Ödeme
Online ödeme, sistematik bir program ile entegre edilmiştir. Online ödeme ile takipçi alma hizmetinden yararlanmak için müşterinin telefonuna SMS gelmektedir. Bu SMS ile birlikte kısa bir kod sayesinde online ödeme gerçekleşir.