loader

Seo Raporu

SEO Raporu hizmetimiz ile eksiklerinizi ve hatalarınızı sizlere hatırlatan bir rapor iletmekteyiz.

4 Paket Mevcut
SEO 1 Backlink Raporu
 • Ahrefs - Semrush Raporu
 • Moz ve Tüm Backlink Raporu
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
60.00₺
SEO 1 Site Hızı Raporu
 • Ahrefs - Semrush Raporu
 • Moz ve Tüm Backlink Raporu
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
60.00₺
SEO 1 İç Seo Raporu
 • Ahrefs - Semrush Raporu
 • Moz ve Tüm Backlink Raporu
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
100.00₺
SEO 1 Anti Seo Raporu
 • Ahrefs - Semrush Raporu
 • Moz ve Tüm Backlink Raporu
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
200.00₺
banner2
icon
Bizimle yükselişe geçin

Takip Sepeti ile ,sosyal medya söz sahibi ol

iconss

Takip sepetinde yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin

iconss

İşlemleri sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgiler girin

iconss

İster online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

iconss

Takip Sepeti ile yükselişe hazır olun.

Yorum Gönder
Puan
icon
Neden
Takip-Sepeti.com

Uzun yıllardır sektörde olan deneyimli bir firmayız

wicon1
Bizlere Güvenin İnovatif altyapımız ile tüm siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alırsınız
wicon2
Telafili Hizmet Satın aldığınız paketlerin takibini yapıp herhangi bir durumda telafi ediyoruz.
wicon3
7/24 Canlı Destek Sitemizde bulunan canlı destek ile veya whatsapp üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

SEO Raporu Satın Al

İnternet üzerinden ürün satışı yapan e-ticaret sitelerinin analizini içeren rapor, genellikle bir SEO raporu olarak adlandırılır. Bu rapor, çoğunlukla sanal mağazada gerçekleştirilen arama motoru optimizasyonu hataları ve web sitesinde yapılması gereken geliştirmeler hakkında bilgi sunar. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ahrefs Seo Raporu

SEO raporlarının oluşturulmasında popüler bir araç olan Ahrefs, SEO çalışmalarını daha iyi anlamak için kullanılır. Anahtar kelime araştırması, sıralama takibi ve rakip analizi gibi işlevleri sunan Ahrefs'in yanı sıra, raporu hazırlamak için bir dizi farklı araç da kullanılır.

Semrush Seo Raporu

Semrush'un web sitesi görünürlüğünü analiz ettiği SEO raporlarını daha hızlı hazırlamak için, bir SEO uzmanı rapor şablonu oluşturmalı ve bu şekilde süreci hızlandırmalıdır. Aksi halde, rapor hazırlama süreci oldukça uzun bir zaman alabilir.

SEO Raporlarının Önemi

E-ticaret sitelerindeki hataları tespit etmek için SEO raporları büyük öneme sahiptir. Bu nedenle, tüm içeriklerin SEO uzmanları tarafından özgünlük açısından incelenmesi ve rapora eklenmesi gerekmektedir.

SEO Raporu Çıkartma

SEO raporu oluşturulurken uzman desteği önemli bir rol oynar ve gereksiz metrikler ile veriler çıkartılmalıdır. Yönlendirme terimi, okuyucuların bağlantılar arasında gezinmelerine olanak tanır.

Rakip Seo Analizi Yapma

Rakip SEO analizi önemli bir adımdır, ancak başarılı bir SEO çalışması için tek başına yeterli değildir. Rakip firmalarla birlikte anahtar kelimeler belirlenmeli ve alan adı otoriteleri karşılaştırılmalıdır.

Sektörel SEO Raporu

Sektörel SEO raporları, sektörün ilgisini çeken konulara odaklanmak için çeşitli araçlar kullanmayı gerektirir. Rapor hazırlanırken, analizlerin raporun girişinde veya sonunda tablo şeklinde sunulması, başarılı bir SEO raporunun olmazsa olmaz bir bileşenidir.

Kurumsal SEO Raporu

Arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanları için, SEO çalışmalarını hazırlamak ve müşterilere sunmak son derece önemlidir. Müşterinin SEO çalışmasının ne olduğu ve detayları hakkında bilgi sahibi olması, işbirliği ve başarı için temel bir gerekliliktir.

Seo Analiz Raporu

SEO analiz raporları, Google Search Console aracını kullanarak web sitesindeki tıklama sayısı hakkında bilgi edinen uzmanlar tarafından belirli zaman aralıklarıyla güncellenmelidir. SEO çalışmalarının ilerlemesiyle birlikte, tıklama sayısında gözle görülür bir artış meydana gelir, bu nedenle bu veri rapora düzenli olarak eklenmelidir.

Seo Raporu Hakkında Merak Edilenler

SEO raporları hakkında bilgi edinmek isteyenler için web sitemizde sunulan her türlü bilgi bulunmaktadır. Google Analytics aracı kullanılarak web sitemize giren kullanıcıların oturum süreleri ve hemen çıkma oranları gibi istatistikler detaylı bir şekilde takip edilmektedir.

Ayrıca, internet kullanıcılarının web sitemize nasıl ulaştığı ve hangi kaynaklardan geldiği gibi çeşitli istatistik bilgilerinin yanı sıra, SEO raporlarıyla birlikte organik trafik artışları ve SEO çalışmalarındaki ilerlemenin nasıl devam ettiği gibi konular da detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir.

SEO Raporu Nasıl Hazırlanır?

SEO raporu hazırlanırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli faktör bulunmaktadır. SEO uzmanları tarafından oluşturulan raporun içeriğinde, sayfa hızı da dikkate alınmalıdır. Sayfa yüklenme hızı, ziyaretçilerin web sitesini terk etme eğiliminde olduğu zamanlarda büyük bir rol oynamaktadır. Bu nedenle, SEO çalışmalarının etkinliğini artırmak için sayfa hızı değerlerinin raporda yer alması oldukça önemlidir.

SEO Raporu Hazırlamak Ücretsiz Mi?

Ücretsiz bir SEO raporu oluşturulabilir ve bu rapor, Google reklamlarıyla elde edilen izlenimler, harcamalar ve tıklamalar gibi müşteri bilgilerini içermelidir. Ayrıca, sunulan reklamların veya kullanılan reklam istatistiklerinin raporda yer alması önemlidir.

Raporda, entegre edilen anahtar kelimelerin kullanım sıklığı ve tıklanma sayıları gibi bilgiler detaylı olarak sunulmalıdır. Ayrıca, anahtar kelimeler için yapılan harcamaların da görüntülenmesi gerekmektedir

SEO Raporu Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

SEO raporlarının hazırlanması, SEO uzmanlarımız tarafından titizlikle ele alınır. Her web sitesi farklı isteklere ve beklentilere sahip olduğu için herhangi bir şablona dayalı bir SEO raporu oluşturmak yanlış bir yaklaşım olur.

Raporun hazırlanmasında müşterinin taleplerine ve web sitesinin ihtiyaçlarına öncelik verilmelidir. Bu, müşterinin özel gereksinimlerini ve hedeflerini dikkate alarak hazırlık yapmayı gerektirir. İlerlemenin izlenmesi önemlidir.

SEO Raporu Kim Hazırlar?

Kaliteli bir SEO raporu, uzmanlar tarafından oluşturulur ve web sitesinin mevcut durumundan başlayarak yapılacak çalışmalara kadar tüm ayrıntıları içermelidir. Müşteriler, verdikleri ödemenin karşılığında neler bekleyebileceklerini bilmek isterler, bu nedenle hazırlanan rapor net ve anlaşılır bir dilde sunulmalıdır.

SEO Raporu Neden Önemli?

SEO, günümüzde pek çok site için son derece gereklidir. Web sitesinin arama sıralaması genellikle yapılan SEO çalışmalarına bağlıdır. SEO çalışmalarında başarılı olabilmek için kesinlikle benzersiz bir başlık kullanılması gerekiyor. Aksi durumda Google üzerinde istenilen sıralamayı alamayabilirsiniz. Aramam motorları bu konuda çalışmaları detaylı bir şekilde yapar.

Sizlerin de bildiği gibi arama motorlarında genellikle 65 karakterin üzerindeki başlıklar görünmeyecektir. Bu kriterin üzerindeki başlıklar web sitenize zarar getirecektir.

SEO Raporu Paketleri Güvenilir Mi?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız SEO raporu paketleri tamamen güvenilirdir. Ekip arkadaşlarımız paketlerimizden yüzde 100 verim alabilmeniz için aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.  Genel olarak hizmetlerimizin içeriği şu şekildedir:

Web sitesindeki hataların içeriğini buluyoruz.

Tekrarlanan title veya meta description tespitini yapıyoruz.

Sitenizin yükselmesi için gerekli anahtar kelimeleri tespit ediyoruz.

En yüksek performansı alabilmeniz için gerekli sayfaları belirliyoruz.

Yaptığımız bütün tespitleri en ince ayrıntısına kadar sizlere raporlu bir şekilde sunuyoruz.

icon
Referanslar

Uzun yıllardır sektörde olan deneyimli bir firmayız

 • takip-sepeti.com
Whatsapp
05456747353
Favori hizmetlerim
Kapat
useric
 • instagram takipçi hilesi