loader

Site Hızlandırma

Site Hızlandırma hizmetimiz ile tüm websitelerinizi kalıcı olarak hızlandırma işlemi yapmaktayız.

4 Paket Mevcut
SEO Wordpress Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
400.00₺
SEO HTML Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
400.00₺
SEO E-Ticaret Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
500.00₺
SEO PHP Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • Anında Teslimat Garantisi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • 3D Güvenli Ödeme
 • 7/24 Whatsapp Destek
500.00₺
banner2
icon
Bizimle yükselişe geçin

Takip Sepeti ile ,sosyal medya söz sahibi ol

iconss

Takip sepetinde yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin

iconss

İşlemleri sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgiler girin

iconss

İster online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

iconss

Takip Sepeti ile yükselişe hazır olun.

Yorum Gönder
Puan
icon
Neden
Takip-Sepeti.com

Uzun yıllardır sektörde olan deneyimli bir firmayız

wicon1
Bizlere Güvenin İnovatif altyapımız ile tüm siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alırsınız
wicon2
Telafili Hizmet Satın aldığınız paketlerin takibini yapıp herhangi bir durumda telafi ediyoruz.
wicon3
7/24 Canlı Destek Sitemizde bulunan canlı destek ile veya whatsapp üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Wordpress Site Hızlandırma

Google'daki SEO sıralaması, sosyal medya etkisi, sosyal medya reklamları, web sitesinin hızı, kullanıcı deneyimi ve AdWords gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Eğer web siteniz yavaş yükleniyorsa, mevcut müşterilerinizin yanı sıra potansiyel müşterilerinizin sizi tercih etme olasılığı da düşer. Bu durumda devreye giren Wordpress site hızlandırma hizmeti, mevcut web sitenizin, sektördeki diğer sitelere kıyasla daha ön plana çıkmasını sağlayacaktır!

Wordpress Site Hızlandırmanın Avantajları

Dijital platformlarda yoğun bir rekabet söz konusudur ve her marka veya işletme, yüksek hedeflere ulaşmak için dijital platformların önemini kabul etmek zorundadır. Ziyaretçilerin web sitesinden memnuniyeti, hizmet tercihi ve web sitesinden ayrıldıktan sonra tekrar dönüş sağlama hızı gibi faktörler, Google açısından büyük önem taşır. Bu bağlamda, WordPress optimizasyonu kesinlikle gereklidir ve bir dizi çeşitli avantaja sahiptir.

Joomla Site Hızlandırma

Joomla site hızlandırma süreçlerinin temel unsurlarından biri, mobil cihazlara uyumluluğun sağlanmasıdır. Bir web sitesi masaüstünde sorunsuz çalışsa bile, mobil cihazlarda düzgün görünmüyorsa, optimizasyon ile hız ve kalitenin kesinlikte iyileştirilmesi gerekmektedir.

PHP Site Hızlandırma

PHP kodları, web sitesinin verimliliğini artırmak ve tekrarlı erişimleri kolaylaştırmak için kullanılan yöntemlerden biridir. PHP sunucularının sorgu sayısının doğru bir şekilde ayarlanması, profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Çünkü yanlış sorgu sayısı belirlendiğinde, web sitesinin hızı olumsuz etkilenebilir ve bu da potansiyel müşteri kaybına neden olabilir.

HTML Site Hızlandırma

Sitedeki gereksiz kodların temizlenmesi, metin ve görüntü dosyalarının boyutlarını azaltarak web sitesinin hızını ve performansını artırmak için kullanılır. Bu noktada devreye giren HTML site hızlandırma işleminden çok memnun kalacaksınız!

Wordpress Hız Optimizasyon

WordPress optimizasyonu, yeni özellikler eklemek amacıyla kullanılırken, yeni eklentiler eski eklentilerin yerini alarak eski eklentilerin işlevselliğini azaltabilir. Zaman içinde ise kullanılmayan eklenti ve temaların sayısı artabilir. Bu durumda, eski eklentiler WordPress'in performansını olumsuz etkileyebilir.

Bireysel Site Hızlandırma

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almanın en etkili yollarından biri, web sitesinin hızını artırmaktır. Markanızı veya sunulan hizmeti daha iyi tanıtmak istiyorsanız, hızlı bir web sitesi ve akıcı gezinim imkanlarına ihtiyaç vardır.

Kurumsal Site Hızlandırma

Kurumsal web sitelerinin ihtiyaçları, bireysel sitelerden farklılık gösterebilir. Kurumsal kimlik, profesyonellik gerektirir ve web sitesi, profesyonel olmayan firmalar veya markalar için müşterilere güven verme olasılığını artırabilir. Kurumsal site hızlandırma hizmetimiz için bizimle iletişime geçin!

E-Ticaret Site Hızlandırma

E-ticaret günümüzün en sık tercih edilen iş ilanlarından biridir. Bu iş ilanında web sitelerinin hızı müşterilerinin alışveriş deneyimlerine olumlu katkı sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden alacağınız pakette, e-ticaret sitenizin hızlandırılması için gerekli bütün çalışmalar yapılmaktadır.

Site Hızlandırma Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Site hızlandırma hizmeti önemli SEO çalışmalarından biridir. İşletmeler veya bireysel siteler Google aramalarında ziyaretçilerin bulma şansını arttırdığı için optimizasyona ihtiyaç vardır. Site hızlandırma hizmetleri sitenin ziyaretçi sayısını potansiyel olarak arttırırken müşterilerin iyi bir deneyimle siteden ayrılmasını sağlar. Site hızlandırma hizmeti, önemli bir SEO çalışması olarak kabul edilir. İşletmeler ve bireysel web siteleri için, Google aramalarında ziyaretçilerin bulunma olasılığını artırmak için optimizasyona ihtiyaç vardır. Site hızlandırma hizmetleri, potansiyel olarak site ziyaretçi sayısını artırırken aynı zamanda müşterilerin web sitesinden memnun bir deneyimle ayrılmasına olanak tanır.

Site Hızlandırma Hizmetinin İçeriği Nedir?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız site hızlandırma hizmetinin içeriği çok geniştir. Genel olarak bazı özelliklerini şu şekilde ifade edebiliriz:

 • Sayfa önbelleğinin yapılandırılması
 • Tarayıcı önbellek yapılandırılması
 • Veri tabanı optimizasyonu
 • Wordpress eklentileri güncellemeleri

Site Hızlandırma Hizmeti Ne Kadar Sürer?

İhtiyaç duyulan bilgilere eriştikten ve web sitesi için gereken tüm adımlar belirlendikten sonra, hizmet süresi 2 iş günü ile 5 iş günü arasında değişebilir. Ancak daha fazla içeriğe sahip olan web siteleri için hizmet süresi 7 ile 15 iş günü kadar uzayabilir. Hizmetimizin süresi ve detaylar hakkında web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz!

Site Hızlandırma Hizmeti Esnasında Sitem Kapacak Mı?

Site hızlandırma hizmeti almayı düşünen kurumsal veya bireysel firmaların, sitelerinin hizmet dışı kalacağı yanlış bir inanışı vardır. Ancak bu hizmet sırasında site kapanmaz ve erişilebilirliği etkilenmez. Firmamız üzerinden site hızlandırma hizmeti aldığınız zaman sitenize hiçbir şekilde olumsuz bir durum yansıtılmayacaktır.

Site Hızlandırma Esnasında Site Bozulursa Ne Yapacağım?

Site hızlandırma işlemi, profesyonel olmayan kişiler tarafından internet üzerinden yapılırsa, site zarar görebilir. Bu nedenle, site hızlandırma çalışmalarına başlamadan önce en önemli adım, sitenin yedeklenmesidir. Web sitemiz üzerinden alacağınız hizmetin garantisinin olduğunun altını çizmek istiyoruz.

Web Sitemin Hızını Nasıl Ölçebilirim?

Online web sitenizin hızını ölçmek için, yaygın ve güvenilir test araçlarından faydalanmanız mümkündür. Hız testleri için profesyonel yardım almak, daha doğru ve kesin sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir, çünkü bu tür testlerin avantajları ve dezavantajları vardır. Tüm etkenleri dikkate alarak internet üzerinden hız ölçümü yapmak mümkündür.

Site Hızlandırma Hizmeti Güvenilir Mi?

Web sitesi hızlandırma hizmeti, olası tehditlere karşı güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilir. Site altyapısı, PHP, WP gibi açık kaynak kod yazılımları düzenlenerek, kullanıcıların siteye daha hızlı erişebilmeleri ve içeriğe daha hızlı ulaşabilmeleri için özenle tamamlanan çalışmalarla iyileştirilir. Sitemizden alacağınız hizmet son derece güvenilirdir!

icon
Referanslar

Uzun yıllardır sektörde olan deneyimli bir firmayız

 • takip-sepeti.com
Whatsapp
05456747353
Favori hizmetlerim
Kapat
useric
 • instagram takipçi hilesi