banner732

Instagram Story İndir

Instagram Story İndir şifresiz, ücretsiz olarak hemen şimdi kazanabilirsiniz. TakipSepeti'in kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretsiz indirme servisinden siz de faydalanın!

İndir butonunu aktif etmek için yorum yapmanız gerekmektedir.
icon1
Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Story İndirme Hizmetiniz Güvenli Midir?

Evet. Story indirme işlemi yaparken sizden herhangi bir özel bilgi istememekteyiz.

Story İndirme Aracımız Ücretli midir?

Hayır. İndirme hizmetimiz ücretsizdir.

Instagram Story İndirme Hizmetiniz Limitli Mi?

Yok. Gerekli adımları uyguladıktan sonra indirme işlemi yapmak istediğiniz kullanıcı adını yazıp indirme sağlayabilirsiniz.

Yorum Gönder
Puan
De** Te**
De** Te**
De** Te**

Tekrar tekrar kullandığım bir hizmet. Günlük limit olmaması da harika

Ha** Ka**
Ha** Ka**
Ha** Ka**

3 tane Instagram story indirdim hepsinin görüntü kalitesi yüksekti. Başarılı bir hizmetti.

El** Sa**
El** Sa**
El** Sa**

İlk defa bu siteden hizmet aldım çok memnun kaldım. story indirmek için sadece takip sepeti

Beklemek İstemiyorsanız!

Popüler Instagram hizmetlerimiz ile hesabınızı uçuşa geçirecek paketlerimize göz atın.

clock

Bilgisayardan Story Nasıl İndirilir?

PC için Instagram story nasıl indirilir sorusu ile yola çıkan kişiler Instagram'da paylaşılan video veya fotoğraf içeren storylerini bilgisayarlarına indirmek isteyebilirler. Instagram'da paylaşılan storylerin bilgisayara indirilebilmesi için genellikle ekran görüntüsü alınır. Instagram'da paylaşılan bu hikayelerin ekran görüntüsünün alınması sırasında görüntü istenilen netlikte olmayabilir. Ayrıca Instagram'da paylaşılan videolu hikayelerin indirilmesinde ekran görüntüsünün alınması da yeterli olmayacaktır. Instagram'da paylaşılan hikayelerin bilgisayarınıza indirilebilmesi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir şekilde hizmet veren sitemizi ziyaret ettiğiniz takdirde Instagram hesabınıza giriş yapabilir ve hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazabilirsiniz. Kullanıcı adını yazdığınız kişinin paylaşmış olduğu hikayeleri kısa süre içerisinde bu sayfayı kullandığınız takdirde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mobilden Story Nasıl İndirilir?

Mobil cihazlar için story nasıl indirilir sorusuna cevap olarak Takip Sepeti sitesi önerilebilir. Instagram’da yer alan storylerin indirilebilmesi site içerisinde yorum kısmının kullanılması gerekir. Yapılan yorumlar sayesinde Instagram’da paylaşılmış olan tüm hikayelerin kısa süre içerisinde mobil cihazlarınıza indirilebilmesini sağlayabilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek indirmek istediğiniz hikayenin kullanıcısının adını site içerisinde yapıştırarak Instagram story indir seçeneğine tıkladığınız takdirde hikayelerinizi mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz hikayelerde yer alan görselleri veya videoları mobil cihazlarınıza indirdikten sonra gerekli düzenlemeleri yaparak kendi hesabınızda paylaşabilirsiniz. Instagram’da paylaşılan görselleri indirebileceğiniz gibi hikayede paylaşılan videoları indirerek arkasındaki müzikleri değiştirmeniz durumunda tekrar kendi hikayenizde paylaşabilmeniz de mümkündür.

Instagram Başkasının Hikayesini İndirebilir Miyim?

Hikaye indirme hizmetimizi kullanabilmek için yorum ve değerlendirme yaptıktan sonra ilgili kısma kullanıcı adı yazarsanız o hesabın storylerini indirebilirsiniz.

Instagram’da Müzikli Story Nedir?

Instagram müzikle story nedir sorusuna cevap olarak Instagram’da paylaşılan hikayelerin arkasına müzik eklenmesi şeklinde cevap verilebilir. Instagram'da yer alan story bölümü anlık olarak fotoğraf paylaşımını gerçekleştirildiği bir bölümdür. Bu bölümde paylaşılan fotoğrafların arkasına fotoğraf ile uyumlu olan müziklerin koyulması durumunda Instagram’da paylaşmış olunan bu storyler müzikli hale gelir.

Müzikli Story Nasıl İndirilir?

Instagram’da story bölümünde fotoğraflar veya videoların arkasına müzikler eklenebilir. Hikayeler eklenen bu müzikler sayesinde hem paylaşılan fotoğraflar hem de videolar daha eğlenceli hale gelecektir. Instagram kullanıcıları takip etmiş olduğu kişilerin paylaşmış olduğu bu müzikli storyleri nasıl indirebileceğini merak ederler. Instagram’da paylaşılan müzikli videoların veya fotoğrafların indirilebilmesi için hizmetimizi kullanabilirsiniz. Takip Sepeti ile kısa süre içerisinde instagram’da paylaşılan müzikli storylerin mobil cihazlarınıza ve bilgisayarlarınıza indirilmesini sağlar.

Instagram’da Öne Çıkanları Nasıl İndirebilirim?

Instagram öne çıkanlar Instagram’da paylaşılan hikayelerin 24 saat sonrasında silinmemesi için tercih edilen bir alandır. Bu alan Instagram hesabınızda sabit olarak yer alır ve daha önce paylaşmış olduğunuz ve profilinde yer almasını istediğiniz hikayelerin yer aldığı bölümdür. Instagram’da sizi takip eden herkes öne çıkanlar bölümünde yer alan hikayelerinizi siz kaldırana kadar görmeye devam eder. Öne çıkanlar bölümünde paylaşılan hikayelerin 24 saat gibi bir sınırlaması yoktur ve kullanıcıları tarafından siz izin verdiğiniz sürece görülmeye devam eder. Instagram’da öne çıkanları nasıl indirebilirim sorusu ise öne çıkanlarda paylaşılan videoları ve fotoğrafları akıllı cihazlarına kaydetmek isteyen kişiler tarafından sorulur. Takip Sepeti hizmeti sayesinde öne çıkanlar da paylaşılan tüm fotoğrafların ve videoların akıllı cihazlara kısa süre içerisinde indirilmesi sağlayabilirsiniz.

Instagram Story İndirirken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Instagram uygulaması içerisinde yer alan story bölümü en fazla kullanılan bölümlerden birisidir. Bu bölüm içerisinde fotoğrafların veya videoların paylaşılabilmesi mümkündür. Takip ettiğiniz kişiler tarafından paylaşılan fotoğrafların ve videoların akıllı cihazlarınıza indirilmesi sırasında dikkat etmeniz gereken tek şart hesabın gizli hesap olmamasıdır.

 

Whatsapp
05456747353
Favori hizmetlerim
Kapat
useric
  • instagram takipçi hilesi